תקנון
ברוכים הבאים ל White Dress
סל קניות - 0 ₪

סל הקניות שלך ריק

White Dress

section

תקנון

 

הגדרות


1. "האתר" – אתר האינטרנט www.whitedress-house.com

2. "החברה" – One Piece LTD ח.פ 515218097.

3. "כתובת/מחסני החברה" – ראול ולנברג 14א', תל-אביב.

4. "המוצרים" – המוצרים המופיעים באתר ומוצעים למכירה, לרבות בגדים, תיקים, נעליים, תכשיטים, אקססוריז וכיו"ב.

5. "הלקוח" – כל אדם העושה שימוש באתר לרבות גלישה באתר, רכישת מוצרים, הרשמה לאתר ו/או הרשמה לניוזלטר.

6. זמן האספקה: * דואר רשום – עד 14 ימי עסקים. תלוי בדואר ישראל. *דואר שליחים - עד 3 ימי עסקים מיום האיסוף.

7. למען הסר ספק, ימי עסקים אינם כוללים ימי שישי-שבת, ערבי חג וחוה"מ.

8. יום איסוף – היום בו נמסרה ההזמנה ע"י החברה למשלוח. 

9. יום אספקה – היום בו נמסרה הסחורה ליעד המבוקש בעת ביצוע ההזמנה.

10. כתובת למשלוח דואר – הכתובת שצוינה ע"י הלקוח בטופס ההזמנה ככתובת למשלוח הזמנות.

11. מועד אספקה – המועד אותו ציין הלקוח כמועד המועדף לאספקת המוצרים.

12. יום ביצוע ההזמנה – היום בו אושרה העסקה ע"י חברת האשראי של הלקוח.


כללי


1. בכל מקום בו נעשה שימוש בלשון זכר ו/או רבים, הכוונה היא לשני המינים.

2. לכל שאלה ו/או הבהרה ו/או בירור ניתן לפנות ישירות לשירות הלקוחות של החברה בכתובת החברה: באמצעות משלוח דואר אלקטרוני לכתובת: info@mypiece.com, או בטלפון מס' 050-3737397.

3. האתר הינו חנות וירטואלית ומועדון לקוחות למכירת מוצרי הלבשה, הנעלה ואקססוריז המיובאים ע"י החברה או מיוצרים בארץ ע"י מעצבים ו/או יצרנים שונים.

4. האתר הינו בבעלות החברה והוא מנוהל על ידה.

5. המוצרים מוצעים לציבור הגולשים באינטרנט, באמצעות מכירה מאובטחת באמצעות האתר, או באמצעות מכירה טלפונית.

6. תקנון זה הינו הבסיס החוקי להזמנות ולגלישה באתר והוא בלבד המסדיר את היחסים בין החברה לבין הגולשת באתר ו/או המזמינה דרך האתר.

7. ביצוע הזמנה ו/או רכישה ו/או הרשמה לאתר ו/או הצטרפות ללקוחות האתר ו/או הרשמה לניוזלטר של האתר ע"י לקוח מהווה את הצהרתו כי קרא את תקנון האתר ומסכים לקבל ולנהוג על פי הקבוע בתקנון זה וכי הוא מסכים לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או דרישה ו/או תלונה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או החברה ו/או הנהלת האתר ו/או הנהלת החברה ו/או מי ממנהליה ו/או עובדיה, בכל הקשור בהוראותיו ובתנאיו של תקנון זה ולכן אם אינו מסכים לתנאי מתנאי התקנון, מתבקש הלקוח לא לעשות כל שימוש באתר או להצטרף למועדון הלקוחות של האתר לרבות הרשמה לניוזלטר.

8. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם, על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן כל הודעה ו/או התראה מוקדמת.

9. מחירי המוצרים באתר כוללים מע"מ כחוק, במידה וחל לפי דין ואינם כוללים דמי משלוח.

10. תמונות המוצרים המופיעות באתר הן לצרכי המחשה בלבד ואינן מחייבות את החברה ו/או הנהלת האתר. ייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל. מובהר כי החברה תעשה את מיטב יכולתה על מנת להציג בפני הלקוח תמונות מדויקות ככל הניתן.

11. החברה אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כלל המוצרים המפורסמים באתר.

12. טעות סופר בתיאור המוצר לא תחייב את האתר ו/או החברה ו/או מנהליה ו/או עובדיה. החברה עושה ככל יכולתה על מנת לוודא כי המידע המופיע באתר יהיה המידע השלם והמדויק ביותר, אולם מובהר כי עלולים להופיע במידה זה, בתום לב, אי דיוקים או שגיאות. במצב זה, החברה לא תישא באחריות כלשהי הנובעת מאי דיוקים או שגיאות אלו או קשורה אליהן.

13. מובהר כי הנהלת האתר ו/או החברה רשאית לשנות ולעדכן את מחירי המוצרים ואת דמי המשלוח מעת לעת וללא צורך במתן הודעה מוקדמת, על פי שיקול דעתה הבלעדי. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא המחיר המפורסם בעת השלמת הליך ההזמנה לרבות הוספת פרטי האשראי. היה ועודכנו המחירים טרם השלמת ההליך, יחויב הלקוח על פי המחיר המעודכן.

14. החברה ו/או הנהלת האתר רשאים להציע באתר, בכל עת וכפי שימצאו לנכון, מבצעים ו/או הנחות ו/או הטבות. החברה ו/או הנהלת האתר רשאים בכל עת להפסיק ו/או לשנות ו/או להחליף מבצעים ו/או הנחות ו/או הטבות אלו, ללא צורך במתן הודעה מוקדמת והכל על פי שיקול דעתם הבלעדי.

15. רישומי המחשב של החברה בלבד, בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

16. תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולרי, מחשבי כף יד למיניהם וכיו״ב). כמו כן הם חלים על השימוש באתר בין אם באמצעות רשת האינטרנט, ובין אם באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים.

17. בעת עדכון סל הקניות, החברה שומרת לעצמה את הזכות להעביר תזכורת ללקוחה אודות הסל הנטוש, באמצעות שליחת מייל לכתובת שהוזנה. 

18.  הרישום לאתר מוגבל ביצירת חשבון יחיד לכל לקוח/ה. החברה שומרת לעצמה את הזכות להסיר חשבונות כפולים.

 

הרשמה לאתר והליך ביצוע הזמנות


1. על מנת לרכוש מוצרים מהאתר, על הלקוח להיות לקוח רשום או אורח. ההרשמה יכולה להתבצע טרם הרכישה באמצעות קישור "הרשמה" המופיע בחלק הימני העליון בדף הבית או לאחר בחירת המוצר ע"י מילוי פרטי הלקוח (שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, טלפון) בדף ההרשמה. במידה והגולש בחר לרכוש מוצרים מהאתר כאורח, מבלי להירשם לאתר, יהא עליו למלא פרטיו כאמור וזאת על מנת להשלים את הרכישה,. מילוי פרטים אלו מהווה תנאי מוקדם לביצוע ההזמנה.


2. הרישום לאתר הינו רישום חד פעמי באמצעות טופס הרשמה לאתר אלא אם בחר הגולש שלא להירשם לאתר. במקרה זה יהא עליו לספק את פרטיו בכל פעם שיבקש לרכוש מוצרים באתר.

3. לאחר ההרשמה ייווצר ללקוח דף חשבון אישי, שם יוכל לעקוב אחר הזמנות קודמות ולבצע רכישות חדשות. הלקוח יוכל להזמין מוצרים ללא צורך בהרשמה מחדש. לקוח ששכח את הסיסמה לאתר יוכל לבקש סיסמה חדשה באמצעות לחיצה על "שכחתי סיסמא" בדף "כניסה למשתמש קיים". סיסמה חדשה תשלח לכתובת הדואר האלקטרוני שהוזנה בעת ההרשמה. 

4. להשלמת רכישת מוצר, לאחר מילוי פרטי הלקוח, יש להזין בנוסף לאמור לעיל את מספר כרטיס האשראי. השלמת מילוי כל הפרטים האמורים לעיל יחשב לביצוע הזמנה ע"י הלקוח (להלן: "ההזמנה").

5. יש להקפיד למסור פרטים מדויקים ונכונים על מנת שנוכל להבטיח את מימוש ההזמנה. במידה וימסרו פרטים שגויים, החברה לא תוכל להבטיח הגעת המוצרים ליעדם. במקרה שבו מוצרים שהוזמנו יושבו לחברה בשל מסירת פרטים שגויים, תחייב החברה את הלקוח בתשלום דמי משלוח וטיפול, לכן חשוב להקפיד על הזנת פרטים נכונים ומדויקים.

6. עם ביצוע ההזמנה, תבצע החברה בדיקה של פרטי כרטיס האשראי. עם אישור ההזמנה ע"י חברת האשראי, תשלח החברה הודעה ללקוח שהעסקה אושרה והמוצר ישלח. חיוב הלקוח עבור המוצר יתבצע דרך כרטיס האשראי, לאחר ההזמנה. 

7. למען הסר ספק, מובהר כי משלוח הדואר האלקטרוני ללקוח אינו מהווה ראיה על ביצוע הפעולה ואינו מחייב את האתר ו/או את החברה. הרישום שנרשם במחשבי האתר ו/או במחשבי החברה יהווה ראיה חלוטה לנכונות הפעולה.

8. במידה והעסקה לא אושרה ע"י חברת האשראי, יקבל הלקוח הודעה מתאימה והוא יידרש לספק אמצעי תשלום אחר.

9. לקוח אשר יבחר לשלם באמצעות חשבון פייפאל יתבקש להזין את פרטי חשבון הפייפאל שלו או לחלופין לפתוח חשבון פייפאל חדש. מובהר כי גביית התשלום על המוצרים ע"י החברה תוכל להתבצע רק לאחר קבלת אישור מפייפאל. השימוש בחשבון פייפאל וקבלת האישור כפופים לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של פייפאל ולא של האתר ו/או החברה.

10. אישור סופי של ההזמנה ישלח ללקוח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי/פייפאל המצוין בהזמנה ואישור חברת האשראי/פייפאל וכפוף להימצאות המוצר במלאי. מועד המשלוח יקבע החל מיום אישור העסקה בחברת האשראי/פייפאל.

11. לאחר הזנת פרטי התשלום יישלח אישור בדואר אלקטרוני שהזין הלקוח. אישור זה מהווה אישור קליטת הזמנה אך אינו מחייב את הנהלת האתר ו/או החברה לספק המוצר.

12. מובהר כי פעולת הרכישה כאמור לעיל מותנית בהימצאותו של המוצר במלאי במועד האספקה המבוקש ו/או במועד ההזמנה. אך מובהר כי במידה ולא צוין כי המוצר אינו במלאי ו/או במידה והמוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, לא תהא החברה מחויבת במכירת המוצר וללקוח לא תהא כל טענה ו/או תלונה ו/או דרישה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין אם נזק ישיר או עקיף אשר נגרם ללקוח ו/או לצד ג'. למען הסר ספק, האמור בסעיף קטן זה כפוף לכך שהנהלת האתר תשיב ללקוח את מלוא הסכום ששולם בגין המוצר, במידה ושולם לחברה ו/או תבטל החברה את החיוב במידה ובוצע. יודגש, ייתכן מצב בו פריט מסוים מוצג באתר כפריט הקיים במלאי, אך בפועל לא ניתן יהא לספק אותו. במצב זה תבוטל העסקה וללקוח לא תהא טענה בקשר עם כך, בכפוף להשבת הסכום ששולם לחברה ע"י הלקוח.

13. במקרה של מוצר שסומן כאזל מהמלאי, תהא ללקוח אפשרות להירשם באתר לקבלת עדכון במקרה של מלאי חוזר של אותו מוצר שאזל. הנהלת האתר רשאית, אך לא חייבת, לעדכן את הלקוח באמצעות חשבונו או באמצעות משלוח הודעת דואר אלקטרוני באם המוצר חזר למלאי, אך בשום אופן רישום זה לא יחייב את הנהלת האתר ו/או החברה במסירת הודעת דואר אלקטרוני ו/או בהזמנת מלאי חדש לאותו מוצר ו/או במכירת המוצר. כמו כן, הנהלת האתר והחברה לא יהיו מחויבות במכירת המוצר ללקוח שנרשם לקבלת עדכון והחברה תהא רשאית למכור המוצר, באם חזר למלאי, לכל לקוח ללא סדר עדיפויות, בין אם נרשם לקבלת עדכונים ובין אם לאו. מובהר כי עדכון כאמור בסעיף קטן זה הינו בגדר שירות ללקוחות האתר ו/או החברה שאינו מחייב את החברה ו/או הנהלת האתר בשום מקרה ואינו נחשב להזמנה. ללקוח אשר נרשם לקבלת עדכון לא תהא כל טענה ו/או דרישה ו/או תלונה ו/או תביעה בגין כל סוג של נזק, ישיר או עקיף אשר נגרם ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מהרשמה לקבלת עדכונים לרבות טענת ציפייה ו/או הסתמכות.


14. מובהר כי החברה אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל המוצרים שתמונותיהם מופיעות באתר ואינה מתחייבת לבצע הזמנה חוזרת של מלאי. החברה שומרת על זכותה לבחור אילו מוצרים לשווק ו/או למכור ו/או להחזיק במלאי ו/או לבצע לגביהם הזמנה חוזרת של מלאי ואילו מוצרים להסיר מהאתר והכל על פי שיקול דעתה הבלעדי.

15. במקרה של לקוח שכרטיס האשראי שלו אינו תקף, או שחברת האשראי ו/או חברת פייפאל אינה מכבדת את החיוב, או במקרה שהמוצר אינו במלאי, הנהלת האתר תיצור קשר עם הלקוח לשם השלמת העסקה או ביטולה. לשם ביצוע האמור, הלקוח מתחייב למלא פרטים נכונים ומדויקים.

16. מובהר כי מסירת פרטים כוזבים מהווה עבירה פלילית. במקרה של מסירת פרטים כוזבים, העושה כן עשוי לעמוד לדין.

17. לאחר ההרשמה לאתר והסכמה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של האתר, תהא הנהלת האתר רשאית, אך לא חייבת, לשלוח ללקוח עדכונים שוטפים ו/או כל מידע פרסומי ו/או שיווקי מהאתר ו/או של צדדים שלישיים התאם לשיקול דעתה הבלעדי תוך שימוש בכל אחד מאמצעי התקשורת האלקטרונית שהוזנו ע"י הלקוח בעת ההרשמה, או במועד מאוחר יותר, לרבות הודעות דואר אלקטרוני והודעות אס.אמ.אס.

18. מובהר כי החברה רשאית שלא לאשר הזמנה של לקוח מכל סיבה שהיא ועל פי שיקול דעתה הבלעדי.


מועד אספקה ומשלוחים


1. החברה תספק רק מוצרים אשר שולמו במלואם באמצעות כרטיס אשראי או חשבון פייפאל כאמור לעיל.

2. אספקת המוצר תבוצע לכתובת הלקוח הרשומה במחשבי החברה, כפי שהוזנה בעת ההרשמה לאתר או לכתובת שהלקוח הקליד בעת ביצוע ההזמנה, לפי המאוחר. לקוח יהיה רשאי להזמין מוצר ולבחור יעד מבוקש למשלוח וזאת ע"י עדכון היעד המבוקש בטופס ההזמנה. כאמור לעיל, היעד האחרון שיוזן ע"י הלקוח יישמר במחשבי החברה ויירשם כיעד המבוקש של הלקוח.

3. אספקת המוצרים מבוצעת באמצעות דואר ישראל/חברת שליחויות, דואר רשום או שליח עד הבית.

4. זמן האספקה, על פי הזמנים שנקבעו במכירה. זמנים אלו אינם חלים על מוצרים שהמלאי שלהם אזל. מובהר כי זמני השילוח תלויים בדואר ישראל/חברת השליחויות כאשר ההתחייבות למשלוחי דואר רשום הינה עד 14 ימי עסקים ודואר שליחים – ניסיון מסירה ראשון ללקוח עד 3 ימי עסקים מיום האיסוף. החברה תעשה ככל יכולתה להכין את המוצרים לאיסוף ולמשלוח תוך 3 ימי עסקים מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי/פייפאל.

5. ימי עסקים הינם ימים ראשון עד חמישי ואינם כוללים ימי שישי-שבת, ערבי חג, ימי חג וחול המועד.

6. דמי המשלוח ישולמו עם התשלום בגין המוצר. במכירה בתשלומים רשאי האתר לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון.


7. הנהלת האתר ו/או החברה אינה אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקת המוצר ו/או אי אספקת המוצר אשר נגרמו כתוצאה של כוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטת האתר ו/או החברה לרבות שביתות, השבתות אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור אספקה ו/או הובלת המוצרים, סיבה הקשורה עם מבצע השליחות וכיו"ב.


8. הזמנת מוצרים באתר מוגבלת לאזורים בהתאם למפת אזורי החלוקה של דואר ישראל/חברת השליחויות. החברה רשאית לספק את השירות גם אל מחוץ לאזורי החלוקה, בתיאום מראש עם הלקוח, אך בשום מקרה לא מתחייבת לספק השירות. הזמנה כזו אשר נתקבלה ונקלטה במחשבי האתר, אינה מחייבת את החברה באספקה. במקרה של הזמנה לאזורים בהם לא מתבצעת שליחות דואר שליחים של דואר ישראל, רשאית החברה, אך לא חייבת לשלוח את המוצר בדואר רשום. 

9. התקנון של דואר ישראל/חברת השליחויות אשר באמצעותו מבוצעת ההובלה, יחול על כל אספקה באמצעות האתר ותחייב את הלקוח.

10. בכל מקרה של אי אספקת המוצר בתקופת האספקה המפורטת באתר, יש ליצור קשר ישירות עם הנהלת האתר בכתובתinfo@mypiece.com לשם בירור סטטוס משלוח.


11. בזמן אספקת המוצר, רשאי האתר ו/או מי מטעמו לדרוש את נוכחות בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר ו/או הצגת תעודת זהות של בעל הכרטיס ו/או חתימתו של בעל הכרטיס על גבי שובר כתנאי למסירת המוצר.

12. מובהר כי במקרים בהם מבוצעת שליחות באמצעות דואר שליחים, לא מתואם מועד מסירה מראש, לכן יש להקפיד על מילוי כתובת בהם נמצא הלקוח כל היום. במידה והמשלוח הגיע ליעדו המבוקש, ולא תהא נוכחות ביעד המבוקש, ישאיר השליח פתק בו מספר טלפון ליצירת קשר לשם תיאום משלוח חדש. מקרה כזה לא כרוך בתשלום נוסף. במידה והמוצר הושב לחברה ויהא צורך בשליחה חוזרת, יחויב הלקוח בתשלום דמי משלוח מלאים. מובהר כי הוראות אלה תקפות גם במקרים בהם מבוצעת שליחות באמצעות חברת שליחויות (שליח עד הבית).  

13. לקוח אשר תיאם משלוח באמצעות דואר רשום, ולא דרש את דבר הדואר לאחר קבלת התראות מדואר ישראל, דבר הדואר יחזור לחברה. החברה תיצור קשר עם הלקוח לשם משלוח חדש ותחייב את הלקוח בתשלום דמי המשלוח מחדש.

14. זמן האספקה החדש במקרים המתוארים לעיל ייחשב מיום תיאום המועד החדש.


ביטול עסקה, החזרת מוצרים והחלפות

 

1. לקוח אשר מעוניין לבטל הזמנה יהא רשאי לעשות כך בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א- 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן").

2. ביטול העסקה יבוצע ע"י הלקוח (המזמין) בלבד ולא ע"י הנמען.

3. ביטול ההזמנה יעשה מיום ההזמנה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מביניהם.

4. ביטול ההזמנה לפני שליחת המוצר ללקוח לא יגרור חיוב נוסף, ויוחזרו ללקוח הכספים ששילם בגין העסקה כולל דמי המשלוח. זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק.

5. במקרה של ביטול לאחר שליחת המוצר ללקוח/לנמען, הזיכוי יינתן רק לאחר קבלת המוצר במחסני החברה, ובניכוי דמי המשלוח ששולמו בעת ההזמנה. החזרת המוצר למחסני החברה תהא על חשבון הלקוח. קבלת הזיכוי מותנית בכך שהלקוח החזיר את המוצר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא. מובהר כי המוצר יוחזר לאחר שלא נעשה בו שום שימוש, באריזתו המקורית, מחובר לתוויות והאזיקון תוך 14 יום למחסני החברה. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכה המזמין בזיכוי כספי ולא בשובר זיכוי למימוש באתר. כמו כן, מובהר כי לחברה שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצר המוחזר.


6. בהנחיית משרד הבריאות, פיאות שיער, חלקים תחתונים כמו בבגדי ים והלבשה תחתונה אינם ניתנים להחזרה ואו להחלפה. חלקים עליונים של בגדי ים ניתנים להחזרה אך לא לזיכוי כספי, אלא לקרדיט בחשבונך שישמש לקנייה עתידית באתר.

7. האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים המנויים בסעיף 14ג(ד) לחוק הגנת הצרכן אשר ברכישתם לא ניתן לבצע ביטול עסקה.

8. בכפוף לאמור לעיל, זיכוי כספי יועבר אך ורק לכרטיס האשראי ממנו בוצעה ההזמנה בניכוי הסכומים המפורטים לעיל ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי ועל פי אותם תנאים בהם בוצעה העסקה. במידה והרכישה בוצעה באמצעות פייפאל, זיכוי יועבר לחשבון הפייפאל ממנו בוצעה העסקה.

9. מובהר כי לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלגביהם לא שולמה תמורה כספית, כדוגמת מבצעים ו/או מתנות.

10. מוצרים שנמכרו בהנחה כחלק מסייל והלקוח הביע עניין להחזירם- החזרתם תתאפשר עד 7 ימי עסקים. הלקוח יקבל החזר כספי בניכוי של 5% משווי הפריט או בניכוי של 100 ₪ - הזול מביניהם. במידה ויבחר בקבלת זיכוי כספי לשימוש באתר (קרדיט) - שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששולם - ללא ניכוי.

11. החזר כספי מותנה בכך שעלות המוצר מעל 50 ש"ח.

12. מובהר כי החברה תהא רשאית לבטל עסקה או הזמנה כולה או חלקה במקרים הבאים:


אם יתגלה כי בעת ההרשמה נמסרו במתכוון פרטים שגויים.

אם בוצע מעשה או מחדל, הפוגעים או עלולים לפגוע באתר ו/או בהנהלת האתר ו/או החברה ו/או בעובדיה ו/או בלקוחותיה ו/או ספקיה ו/או צדדים שלישיים כלשהם.

אם נפלה טעות קולמוס בין אם במחירי המוצר ובין אם בתיאור המוצר.

אם המוצר אזל מהמלאי.


אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה שימוש תקין באתר.
במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה, טרור, מצבי חירום, שביתות ו/או השבתות ע"י נותני שירותים לרבות ספקים ושליחים ו/או כל דבר אחר שימנע ביצוע מכירה תקין.
אם יתגלה כי שירותי האתר שימשו לביצוע מעשה בלתי חוקי או כדי לאפשר ו/או להקל ו/או לסייע לביצוע של מעשה כזה בין אם ע"י הלקוח ובין אם ע"י צד ג' כלשהו.
באם העסקה בוצעה שלא כדין ושלא על פי תקנון זה.
אם כרטיס האשראי שברשות הלקוח נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.
באם העסקה בוצעה שלא ע"י לקוח הכשיר לעשות שימוש באתר.


1. ביטול ההזמנה יימסר ללקוח בטלפון ו/או בכתב לכתובת הדואר האלקטרוני אותה הזין בעת ביצוע ההזמנה/ההרשמה.

2. במקרה של ביטול הזמנה עקב היות המוצר אזל מהמלאי, הנהלת האתר ו/או החברה רשאית לבטל ההזמנה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. בוטלה ההזמנה כאמור, האתר ו/או הנהלת האתר ו/או החברה לא תהא אחראית ולא תישא בכל נזק, ישיר ו/או עקיף ו/או תוצאתי ו/או מיוחד ו/או כל נזק אחר שייגרם ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו לרבות אך לא רק בגין רכישת המוצר אצל צד ג' במחיר גבוה יותר.

 

אחריות החברה

 

1. מבלי לפגוע באמור לעיל, החברה ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם ללקוח ו/או למשתמש ו/או לגולש ו/או למזמין ו/או לצד ג' כלשהו, כתוצאה משימוש באתר ו/או רכישה באמצעות האתר ו/או שימוש במוצר ממוצרי האתר, שלא על פי תקנון זה ו/או שלא על פי תנאי השימוש המופיעים באתר, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז שומרת לעצמה החברה ו/או הנהלת האתר לבטל את ההזמנה הספציפית.

2. כאמור לעיל, תמונות המוצרים המופיעות באתר הן לצרכי המחשה בלבד ואינן מחייבות את החברה ו/או הנהלת האתר. ייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל. 

3. החברה אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כלל המוצרים המפורסמים באתר. כמו כן, החברה אינה מתחייבת לבצע הזמנה חוזרת של מוצרים אשר לקוח ביקש לגביהם עדכון כאשר המוצר ישוב למלאי. החברה אינה מתחייבת למלאי חוזר של מוצרים.

4. נפלה טעות קולמוס בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את החברה ו/או את הנהלת האתר ו/או מי מטעמם.

5. בכל מקרה, החברה ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יישאו באחריות כלשהי העולה על ערך המוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.

6. החברה ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם, אינם אחראים לשימוש שיעשה הלקוח עם המוצר הנרכש, שלא בהתאם להוראות היצרן ו/או החברה, לרבות ביצוע כביסות ו/או התזת מים ו/או בשמים על גבי המוצר ו/או כל שימוש אחר.

7. הנהלת האתר ו/או החברה ו/או מי מטעמם אינם אחראים לכל תאונה ו/או חבלה ו/או נזק כלשהו, ללא יוצא מן הכלל, אשר יגרמו לקונה באתר ו/או לצד ג' כלשהו, לגוף ו/או לרכוש בשל מעשה ו/או מחדל של המעצב ו/או עובדיו ו/או שלוחיו ו/או מי מטעמו, בקשר והכל הנובע מייצור ו/או אספקה של המוצר ואו ממעשה ו/או מחדל של הספק ו/או מי מטעמו כאמור לעיל, אלא אם נכתב אחרת. כל המידע המוצג באתר לגבי המוצרים, טיבם ואיכותם, נמסרו לחברה ע"י הספקים ונמצאים באחריותם הבלעדית והמלאה של הספקים.

8. הנהלת האתר ו/או החברה ו/או מי מטעמה, לא יהיו אחראים לעיכובים באספקת המוצר בשל אירועים שאינם בשליטתם כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות והשבתות, כוח עליון, מצבי חירום, מלאי חסר, עיכובים באספקת מלאי, תקלות במערכות המחשב או במערכות הטלפונים אשר יפגעו בהשלמת הליך הרכישה או תקלות בשירות דואר אלקטרוני.

9. הנהלת האתר ו/או החברה ו/או מי מטעמם אינם מתחייבים כי השירות באתר לא יופרע וכי לא תהיינה הפרעות, הפסקות, קלקולים ו/או תקלות, לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה ובקווי התקשורת ו/או תקלות ו/או שיבושים ברשת האינטרנט העולמית ו/או בקווי בזק ו/או בקווי התקשורת הבינלאומיים המאפשרים את שירותי הגישה בחיוג לרשת האינטרנט. כמו כן, הנהלת האתר ו/או החברה לא יהיו אחראיים ולא יישאו במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו לקוח הציע הצעה ו/או ניסה לבצע הזמנה שלא התקבלה, תהא הסיבה אשר תהא.יחד עם זאת, הנהלת האתר ו/או החברה ו/או מי מטעמם מתחייבים לעשות את כל המאמצים על מנת לשמור על תקינותו ופעילותו של האתר.

10. הנהלת האתר ו/או החברה ו/או מי מטעמם לא יישאו כל אחריות בשל פעילות בלתי חוקית שתיעשה, אם תיעשה, ע"י לקוחות האתר ו/או הגולשים באתר ו/או צד ג' כלשהו בגין פעולות במהלך המכירות, שאינם בשליטתם המלאה.

11. הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש. אם הלקוחה סבורה כי המוצרים שרכשה באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו, היא מוזמנת לפנות לשירות הלקוחות בטלפון 050-8633533, והנהלת האתר תטפל בפנייה מוקדם ככל שניתן.

 

שירות לקוחות

 

1. כל שאלה ו/או בקשה הקשורה עם האתר ו/או המוצרים המוצגים באתר ו/או פעילות האתר, ניתן להפנות לשירות הלקוחות בדואר אלקטרוני בכתובת info@mypiece.com. הנהלת האתר תשתדל לתת מענה לכל פניה בהקדם האפשרי.

 

זכויות יוצרים

 

1. כל התוכן המילולי, אייקונים, מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של החברה ו/או מי מטעמה.

2. אין להעתיק ו/או לשכפל ו/או להפיץ ו/או לפרסם ו/או להשתמש בשום דרך אחרת את התכנים המופיעים באתר ואין לעשות שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים בבסיס הנתונים של האתר ו/או בכל שירות אחר, ללא קבלת הסכמת החברה, בכתב ומראש.

3. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו'ב, או לכל מטרה אחרת.

4. ככל שישנם סימני מסחר שנמסרו לפרסום ע"י החברות המציעות מוצרים ושירותים למכירה באתר, כי אז סימני המסחר הנם רכושן הפרטי של אותן החברות ואין לעשות בהם כל שימוש ללא הסכמת החברות מראש ובכתב.

5. כל התכנים המופיעים באתר זה לרבות שם הדומיין כפופים לזכויות יוצרים עפ"י חוק.

 

סודיות, מדיניות פרטיות


1. הנהלת האתר ו/או החברה ו/או מי מטעמם לא יעשו כל שימוש במידע ללא הרשאת הלקוח אלא אם כן: (א) אם תידרש לעשות כן על פי צו שיפוטי או לפי דין; (ב) אם תקבל התראה לנקיטה בהליכים משפטיים נגדה בגין פעולות שבוצעו על ידי הנרשם ובכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין הנרשם לבין חברה; (ג) אם תארגן החברה את פעילותה במסגרת גוף אחר- וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילותה עם פעילותו של גוף אחר - החברה תהיה זכאית להעביר לגוף האחר הנ"ל את פרטי הנרשם ובלבד שהגוף האחר יקבל על עצמו את הוראות מדיניות פרטיות זו. (ד) אם תועלה טענה או יתעורר אצל החברה החשד כי ביצע הנרשם מעשה ו/או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או במי מטעמה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם. (ה) אם תועלה טענה או יתעורר אצל החברה חשד כי הנרשם ביצע שימוש לצורך ביצוע מעשה בלתי חוקי ו/או כדי לאפשר, להקל, לסייע ו/או לעודד את ביצועו של מעשה כזה; (ו) אם תועלה טענה או יתעורר אצל החברה החשד כי הפר הנרשם איזה מתנאי התקנון ו/או כל הסכם עם חברה ו/או עם מי מטעמה; (ז) אם וככל שהדבר יידרש לצורך פעילות החברה, כגון העברת פרטים לעובדים, לקבלני משנה ולגופים אחרים השותפים או המעורבים בהפעלת הפעילות השיווקית של החברה. לנרשמים לא תהיה טענה או דרישה כלפי החברה בקשר למסירת פרטיהם כאמור והם מוותרים בזאת על כל טענה ו/או תביעה כאמור.

2. מילוי טופס ההרשמה מהווה הסכמה של הנרשם לכך שפרטי הנרשם שלו וכל נתון שיופק על סמך ניתוח פרטים אלה וכל מידע אודותיו שהגיע ו/או יגיע לידיעת חברה, יוחזקו במאגר מידע אחד או יותר של חברה או מי מטעמה, וכי ייעשה במידע זה שימוש בהתאם למטרות הבאות: (א) למטרות שיווק, פרסום, קידום מכירות ומכירות ולמטרת פניה לנרשם בכל דרך לרבות בדרך של דיוור ישיר בכל אמצעי תקשורת שתמצא לנכון; (ב) לצרכי עידוד נאמנות, ניתוח ומחקר סטטיסטי, עריכת סקרים וכל שימוש מקוון אחר בקשר לנושא שיווקי; (ג) לצרכים פנימיים, כגון צרכי תחקור תלונות ו/או ביקורות; וכן (ד) לצרכי דיוור חומר שיווקי ופרסומי

3. הנרשם מאשר שידוע לו שלא חלה עליו חובה חוקית למסור את פרטיו וכי מסירת המידע הנ"ל נעשית מרצונו החופשי ובהסכמתו. הנרשם מסכים בזאת באופן מפורש לשימוש האמור לעיל בפרטים שמילא ומאשר כי השימוש בהם לא ייחשב כפגיעה בפרטיות ולא יזכה אותו בכל סעד ו/או פיצוי כלשהו.

4. נרשמים: (א) שמתנגדים לשימוש בפרטיהם; או (ב) שמעוניינים להסיר עצמם ממאגר המידע הרשום בבעלות חברה; או (ג) שמבקשים שלא לקבל פניות באמצעות דיוור ישיר; יודיעו על כך בכתב באתר האינטרנט של החברה https://www.mypiece-shop.com או באמצעות מנגנון ההסרה שיימצא בכל דיוור ובמקרה זה החברה תפעל בהתאם להוראות החלות עליה.

5. עוד מוסכם שמידע כאמור יחשב לקניינה של החברה והנרשם מוותר בזאת על כל טענה בגין שימוש ו/או בעלות במידע כאמור, לרבות ויתור על כל טענה על פי חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א 1981. החברה לא תיחשב כמפרת התחייבות לפרטיות או פוגעת בפרטיות משתמש בשל כל מידע, כהגדרתו בחוק המחשבים תשנ"ה – 1995, שיהיה בו כדי לזהות משתמש או להתחקות אחריו על ידי אחר, ואשר נובע מהשימוש באמצעי תקשורת אלקטרוניים ככלל ותקשורת מחשבים בפרט.

6. הנהלת האתר ו/או החברה ו/או מי מטעמם נוקטים באמצעי הזהירות המקובלים לשמירה על סודיות המידע, ככל שניתן. במקרים שאינם בשליטת הנהלת האתר ו/או החברה ו/או מי מטעמם ו/או במקרים הנובעים מכוח עליון, הנהלת האתר ו/או החברה ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם ללקוח ו/או לצד ג' ו/או למי מטעמו עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

7. יודגש כי החברה אינה אוגרת את מספרי כרטיס האשראי של לקוחותיה במחשבי החברה.

8. החברה עושה שימוש בתקני האבטחה הגבוהים ביותר על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע והפרטיות של הלקוח. העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בפרוטוקול מאובטח SSL. מערכת Fire wall מתקדמת וניטור רשת 7X24. הגישה למערכת TRANZILA מוגנת ב- 3 רמות: Router Firewall, Server Firewall, שרת הסליקה עצמו אינו מחובר ישירות לרשת האינטרנט והגישה לשרת הסליקה מתאפשרת אף ורק דרך שרת נוסף המקבל את בקשות הטרנזקציות ומעבד אותן לשאילתות. 

9. החברה עושה שימוש בחברת אינטרספייס לסליקת כרטיסי אשראי ולצורכי בדיקת ואבטחת המידע. מערכת TRANZILA הינה מובילת שוק בתחום של סליקת אמצעי תשלום לאתרי אינטרנט.

10. טרנזילה עומדת בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונוהלי אבטחת מידע לפי דרישות חברות האשראי. מערכת TRANZILA SE המשמשת פתרון "Gateway" להעברת נתונים לשב"א.

11. מערכת TRANZILA אינה שומרת את מספר האשראי של הלקוח במסד נתונים, למעט 4 ספרות אחרונות. 

12. פעילות המערכת מבוקרת ומתריעה על פעילות חריגה. שרת האפליקציה מופרד מרשת האינטרנט. ה- SOURCE מוגן ע"י מערכת הרשאות. תפישת אבטחת המידע הינה מושתת בליבת המערכת ונימדדת ונבחנת באופן מתמשך. 

13. לאור פגיעותן של מערכות מסחר אלקטרוניות וגניבת כרטיסי אשראי, קיימת דרישה של חברות האשראי, מגופים המפעילים מערכות סליקת תשלומים באינטרנט, עמידה בתקן PCI (Payment Card Industry). דרישת תקן זו, הינה עמידה בתקנים קפדניים ונהלי אבטחת מידע, בעלי השלכות מערכתיות, טכנולוגיות, ארגוניות ומנהלי עבודה. 

14. אישור עמידה בתקן מושג ע"י בחינת מערכות וביקורות אבטחה קפדניות ברשת. בדיקות האבטחה כוללות סריקת פורטים דינאמית, בדיקת פגיעות של שירותי הרשת ברמת הפורט ובדיקת פגיעות אפליקציות רשת. עמידה בתקן מעידה על יישום נוהלי אבטחת מידע קפדניים אשר מאפשרים ללקוח להיות רגוע בזמן העברת פרטי התשלום לחברות האשראי.

15. הנהלת האתר עושה מאמץ לספק ללקוחה שירות תקין ובאיכות גבוהה. יחד עם זאת, הנהלת האתר אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי הנהלת האתר, נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר - אצל הנהלת האתר או אצל מי מספקיה

ט.ל.ח

  • שירות לקוחות 050-3737397
  • א'-ה' שעות 10:00-19:00
 
  • החזרות מוצרים
  • עד 14 ימי עסקים
 
  • שובר מתנה מיוחד
  • ברכישה מעל 200 ש"ח
 
  • משלוח חינם
  • בהזמנה מעל 200 ₪